Ε.Π.Σ.Α.: Το «μενού» της Κυριακής

By
Updated: Οκτώβριος 9, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Θοδωρής Σκούντζος
——————————————————————
Πέντε παιχνίδια για το Πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας (3η αγωνιστική) και επτά 
για τον Δ’ Ομιλο της Γ’ Κατηγορίας (1η αγωνιστική) περιλαμβάνει η σημερινή ατζέντα της Ε.Π.Σ. Αχαΐας, στους Ομίλους που συμμετέχουν οι εκπρόσωποι μας…

B’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3η Αγωνιστική

ΨΗΛΑΛΩΝΙΑ-ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ ’92
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: Ζαρουχλεΐκων
♦ Διαιτητής: Π. Σακελλαρίου
♦ Βοηθοί: Π. Μεσσήνης, Δ. Σωτηρόπουλος

ΔΟΞΑ ΕΛΑΙΩΝΑ-ΔΡΕΠΑΝΟ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Ροδιάς
♦ Διαιτητής: Ελ. Παπάδης
♦ Βοηθοί: Γ. Νούλας, Γ. Κουτρουμάνης

ΑΕΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ-Α.Ο. ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Προαστείου
♦ Διαιτητής: Χρ. Αναγνωστόπουλος
♦ Βοηθοί: Π. Γεωργακόπουλος, Μ. Ψιμάρνης

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΑΛΜΕΝΙΚΟΥ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Ρίου
♦ Διαιτητής: Γ. Αθανασόπουλος
♦ Βοηθοί: Μ. Κακαφώνης, Αλ. Σταθοπούλου

ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΜΕΓΑΣ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Καλαβρύτων
♦ Διαιτητής: Β. Λάμπρου
♦ Βοηθοί: Στ. Ντέλης,Ι. Χαμούζας

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1η Αγωνιστική

ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2016-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: «Θόδωρος Χρυσανθόπουλος»
♦ Διαιτητής: Σπ. Παλαιολόγος
♦ Βοηθοί: Γ. Σταματόπουλος, Β. Διαμαντόπουλος

ΠΡΟΖΥΜΟΥΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ-Α.Ο. ΔΑΦΝΩΝ
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: Νικολεΐκων
♦ Διαιτητής: Ν. Μέρμηγκας
♦ Βοηθοί: Π. Θεοφανόπουλος, Α. Ηλιόπουλος

ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙ-ΣΚΕΠΑΣΤΟ
♦ Ωρα: 13.30
♦ Γήπεδο: Ρίου
♦ Διαιτητής: Σ. Παπαχρήστος
♦ Βοηθοί: Λ. Πρέζας, Ι. Παπαδιονυσίου

Α.Ο. ΑΒΥΘΟΥ-ΦΛΟΓΑ ΡΟΔΙΑΣ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Αβύθου
♦ Διαιτητής: Δ. Πολυγένης
♦ Βοηθοί: Π. Ζούλης, Σπ. Σταυρόπουλος

ΖΗΡΙΑ/ΤΑΔ ’93-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ/ΑΙΑΣ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Ζήριας
♦ Διαιτητής: Χρ. Σπηλιωτόπουλος
♦ Βοηθοί: Σ. Κούσης, Β. Βγενοπούλου

ΑΙΓΕΙΡΑ-ΑΡΗΣ ΚΟΥΝΙΝΑΣ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Αιγείρας
♦ Διαιτητής: Γ. Ασπρουλόπουλος
♦ Βοηθοί: Μ. Μπινογιάννης, Δ. Λισσόβας

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΕΛΙΑΝΙΤΙΚΩΝ-ΦΛΟΓΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
♦ Ωρα: 16.30
♦ Γήπεδο: Δημητρόπουλου
♦ Διαιτητής: Κ. Σαμαρτζής
♦ Βοηθοί: Μ. Ανδριανός, Α. Χάιδος

error: Content is protected !!