Ηφαιστος/Αχιλλέας: Φιλοξενεί την Απολλωνιάδα με στόχο την 3η σερί νίκη

Ηφαιστος/Αχιλλέας: Φιλοξενεί την Απολλωνιάδα με στόχο την 3η σερί νίκη

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας (1-0)

Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας (1-0)

—————————————————————— Aigialeiaspor Team —————————————————————— Σχετικά More »

Π.Γ.Σ.: «Σεφτέ» νικών (1-0 τον Αγροτικό) με γκολάρα Ξόμπλιου…

Π.Γ.Σ.: «Σεφτέ» νικών (1-0 τον Αγροτικό) με γκολάρα Ξόμπλιου…

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Γρηγόρης Παλούμπης —————————————————————— Σχετικά More »

Γ’ Ημίχρονο: Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας (Δηλώσεις Προπονητών)

Γ’ Ημίχρονο: Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας (Δηλώσεις Προπονητών)

—————————————————————— Επιμέλεια βίντεο: Αντώνης Αργυρόπουλος —————————————————————— Σχετικά More »

Κύπελλο Ανδρών Χάντμπολ: Ρίχνεται στην «μάχη» το Σεριφάτο Αιγίου

Κύπελλο Ανδρών Χάντμπολ: Ρίχνεται στην «μάχη» το Σεριφάτο Αιγίου

—————————————————————— Συντάκτης: Θοδωρής Σκούντζος —————————————————————— Σχετικά More »

Γ’ Εθνική Μπάσκετ: Το pre-game της 9ης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική Μπάσκετ: Το pre-game της 9ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Football League: Το pre-game της 4ης αγωνιστικής

Football League: Το pre-game της 4ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Γ’ Κατηγορία: Ημέρα εξ αναβολής και στους τέσσερις Ομίλους…

Γ’ Κατηγορία: Ημέρα εξ αναβολής και στους τέσσερις Ομίλους…

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Αιγίου

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Πήγασος Μπεγουλακίου-Απόλλων Αιγίου

—————————————————————— Επιμέλεια: Aigialeiaspor Team —————————————————————— Σχετικά More »

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Λέων Αλισσού-Θύελλα Αιγίου

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Λέων Αλισσού-Θύελλα Αιγίου

—————————————————————— Επιμέλεια: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

 

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/09/2016)

tv_programma

——————————————————————
Aigialeiaspor Team
——————————————————————
Το σημερινό ποικίλο αθλητικό πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από το Ελληνικό και τα υπόλοιπα Διεθνή Πρωταθλήματα, Μπάσκετ, MotoGP και Τένις…

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10:50 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
11:50 OTESPORT 5 Moto2 Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
13:30 OTESPORT 5 Moto3 Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
14:00 OTESPORT 2 Έιμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ποδόσφαιρο Ισπανίας
14:00 OTESPORT 3 Καρλσρούη – Άουε Ποδόσφαιρο Γερμανίας
14:25 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
14:30 OTESPORT 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Ποδόσφαιρο Αγγλίας
15:00 Novasports 3 Τένις: ATP 250 – Open de Moselle Γαλλία, 1ος ημιτελικός
15:05 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 OTESPORT 5 Moto2 Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 Novasports 2 Πας Γιάννινα – Πλατανιάς Ποδόσφαιρο Ελλάδας
16:30 OTESPORT 3 Αμβούργο- Μπάγερν Μονάχου Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 4 Μάιντς – Λεβερκούζεν Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 6 Γκλάντμπαχ – Ίνγκολσταντ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 7 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Βερολίνου Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 8 Άουγκσμπουργκ – Ντάρμσταντ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
17:00 OTESPORT 1 Σουόνσι – Μάντσεστερ Σίτι Ποδόσφαιρο Αγγλίας
17:00 Novasports 3 Τένις: ATP 250 – Open de Moselle Γαλλία, 2ος ημιτελικός
17:15 OTESPORT 2 Σπόρτινγκ Χιχόν – Μπαρτσελόνα Ποδόσφαιρο Ισπανίας
18:00 Novasports 4 Λόριαν – Λιόν Ποδόσφαιρο Γαλλίας
18:15 Novasports 1 Πανιώνιος – Βέροια Ποδόσφαιρο Ελλάδας
18:30 ΕΡΤ 1 Βέλγιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Βόλεϊ Ανδρών
19:00 OTESPORT 6 Αβελίνο – Ρέτζιο Εμίλια Μπάσκετ Ιταλίας
19:00 OTESPORT 7 Παλέρμο – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο Ιταλίας
19:00 OTESPORT 8 ACB Liga Endesa Supercopa Διαγωνισμός Τριπόντων
19:30 OTESPORT 1 30 Άρσεναλ – Τσέλσι Ποδόσφαιρο Αγγλίας
19:30 OTESPORT 2 Μπιλμπάο – Σεβίλη Ποδόσφαιρο Ισπανίας
19:30 OTESPORT 3 Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
20:00 OTESPORT 8 ACB Liga Endesa Supercopa Τελικός
20:15 Novasports 4 Ντεσπορτίβο Τσάβες – Μπενφίκα Ποδόσφαιρο Πορτογαλίας
20:30 Novasports 2 Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο Ελλάδας
21:00 Novasports 1 Μόνακο – Άνζε Ποδόσφαιρο Γαλλίας
21:30 OTESPORT 3 Λίβερπουλ – Χαλ Ποδόσφαιρο Αγγλίας
21:45 OTESPORT 1 Νάπολι – Κιέβο Ποδόσφαιρο Ιταλίας
21:45 OTESPORT 2 Λας Πάλμας – Ρεάλ Μαδρίτης Ποδόσφαιρο Ισπανίας
21:45 OTESPORT 6 Αρμάνι Μιλάνο – Κρεμόνα Μπάσκετ Ιταλίας
22:30 Novasports 3 Μπράγκα – Βιτόρια Σετουμπάλ Ποδόσφαιρο Πορτογαλίας
error: Content is protected !!