Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/09/2016)

By
Updated: Σεπτέμβριος 24, 2016

——————————————————————
Aigialeiaspor Team
——————————————————————
Το σημερινό ποικίλο αθλητικό πρόγραμμα περιλαμβάνει αγώνες ποδοσφαίρου από το Ελληνικό και τα υπόλοιπα Διεθνή Πρωταθλήματα, Μπάσκετ, MotoGP και Τένις…

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα:

ΩΡΑ ΚΑΝΑΛΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10:50 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
11:50 OTESPORT 5 Moto2 Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
13:30 OTESPORT 5 Moto3 Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
14:00 OTESPORT 2 Έιμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ποδόσφαιρο Ισπανίας
14:00 OTESPORT 3 Καρλσρούη – Άουε Ποδόσφαιρο Γερμανίας
14:25 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Ελεύθερες Δοκιμές
14:30 OTESPORT 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ Ποδόσφαιρο Αγγλίας
15:00 Novasports 3 Τένις: ATP 250 – Open de Moselle Γαλλία, 1ος ημιτελικός
15:05 OTESPORT 5 MotoGP Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 OTESPORT 5 Moto2 Ισπανία, Αραγονία Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 Novasports 2 Πας Γιάννινα – Πλατανιάς Ποδόσφαιρο Ελλάδας
16:30 OTESPORT 3 Αμβούργο- Μπάγερν Μονάχου Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 4 Μάιντς – Λεβερκούζεν Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 6 Γκλάντμπαχ – Ίνγκολσταντ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 7 Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Βερολίνου Ποδόσφαιρο Γερμανίας
16:30 OTESPORT 8 Άουγκσμπουργκ – Ντάρμσταντ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
17:00 OTESPORT 1 Σουόνσι – Μάντσεστερ Σίτι Ποδόσφαιρο Αγγλίας
17:00 Novasports 3 Τένις: ATP 250 – Open de Moselle Γαλλία, 2ος ημιτελικός
17:15 OTESPORT 2 Σπόρτινγκ Χιχόν – Μπαρτσελόνα Ποδόσφαιρο Ισπανίας
18:00 Novasports 4 Λόριαν – Λιόν Ποδόσφαιρο Γαλλίας
18:15 Novasports 1 Πανιώνιος – Βέροια Ποδόσφαιρο Ελλάδας
18:30 ΕΡΤ 1 Βέλγιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Βόλεϊ Ανδρών
19:00 OTESPORT 6 Αβελίνο – Ρέτζιο Εμίλια Μπάσκετ Ιταλίας
19:00 OTESPORT 7 Παλέρμο – Γιουβέντους Ποδόσφαιρο Ιταλίας
19:00 OTESPORT 8 ACB Liga Endesa Supercopa Διαγωνισμός Τριπόντων
19:30 OTESPORT 1 30 Άρσεναλ – Τσέλσι Ποδόσφαιρο Αγγλίας
19:30 OTESPORT 2 Μπιλμπάο – Σεβίλη Ποδόσφαιρο Ισπανίας
19:30 OTESPORT 3 Βέρντερ Βρέμης – Βόλφσμπουργκ Ποδόσφαιρο Γερμανίας
20:00 OTESPORT 8 ACB Liga Endesa Supercopa Τελικός
20:15 Novasports 4 Ντεσπορτίβο Τσάβες – Μπενφίκα Ποδόσφαιρο Πορτογαλίας
20:30 Novasports 2 Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο Ελλάδας
21:00 Novasports 1 Μόνακο – Άνζε Ποδόσφαιρο Γαλλίας
21:30 OTESPORT 3 Λίβερπουλ – Χαλ Ποδόσφαιρο Αγγλίας
21:45 OTESPORT 1 Νάπολι – Κιέβο Ποδόσφαιρο Ιταλίας
21:45 OTESPORT 2 Λας Πάλμας – Ρεάλ Μαδρίτης Ποδόσφαιρο Ισπανίας
21:45 OTESPORT 6 Αρμάνι Μιλάνο – Κρεμόνα Μπάσκετ Ιταλίας
22:30 Novasports 3 Μπράγκα – Βιτόρια Σετουμπάλ Ποδόσφαιρο Πορτογαλίας
error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο