Γ’ Κατηγορία: Το πρόγραμμα του 4ου Ομίλου για τη σεζόν 2016-2017

By
Updated: Σεπτέμβριος 6, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Με την συμμετοχή 14 ομάδων στον 4ο Ομιλο θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Αχαΐας, εκ των οποίων 10 είναι από την Αιγιάλεια, 3 από την Πάτρα και 1 από τα Καλάβρυτα…
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Εθνικός Αιγίου
Αιγείρα-Αρης Κουνινάς
Ανω Καστρίτσι-Σκεπαστό
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Αναγέννηση/Αίας
Α.Ο. Αβύθου-Φλόγα Ροδιάς
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Λύκοι Διακοπτού-Δάφνες

2η Αγωνιστική
Αιγείρα-Κεραυνός 2016
Εθνικός Αιγίου-Ανω Καστρίτσι
Αρης Κουνινάς-Ζήρια/ΤΑΔ ‘93
Σκεπαστό-Α.Ο. Αβύθου
Αναγέννηση/Αίας-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Φλόγα Ροδιάς-Λύκοι Διακοπτού
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Δάφνες

3η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Ανω Καστρίτσι
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Αιγείρα
Α.Ο. Αβύθου-Εθνικός Αιγίου
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Αρης Κουνινάς
Λύκοι Διακοπτού-Σκεπαστό
Δάφνες-Αναγέννηση/Αίας
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Φλόγα Ροδιάς

4η Αγωνιστική
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Κεραυνός 2016
Ανω Καστρίτσι-Α.Ο. Αβύθου
Αιγείρα-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Εθνικός Αιγίου-Λύκοι Διακοπτού
Αρης Κουνινάς-Δάφνες
Σκεπαστό-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Αναγέννηση/Αίας-Φλόγα Ροδιάς

5η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Α.Ο. Αβύθου
Κεραυνός Σελιανιτίκων- Ζήρια/ΤΑΔ ‘93
Λύκοι Διακοπτού-Ανω Καστρίτσι
Δάφνες-Αιγείρα
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Εθνικός Αιγίου
Φλόγα Ροδιάς-Αρης Κουνινάς
Αναγέννηση/Αίας-Σκεπαστό

Αγωνιστική
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Κεραυνός 2016
Α.Ο. Αβύθου-Λύκοι Διακοπτού
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Δάφνες
Ανω Καστρίτσι-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Αιγείρα-Φλόγα Ροδιάς
Εθνικός Αιγίου-Αναγέννηση/Αίας
Αρης Κουνινάς-Σκεπαστό

7η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Λύκοι Διακοπτού
Δάφνες-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Α.Ο. Αβύθου
Φλόγα Ροδιάς-Ζήρια/ΤΑΔ ‘93
Αναγέννηση/Αίας-Ανω Καστρίτσι
Σκεπαστό-Αιγείρα
Αρης Κουνινάς-Εθνικός Αιγίου

8η Αγωνιστική
Δάφνες-Κεραυνός 2016
Λύκοι Διακοπτού-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ροδιάς
Α.Ο. Αβύθου-Αναγέννηση/Αίας
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Σκεπαστό
Ανω Καστρίτσι-Αρης Κουνινάς
Αιγείρα-Εθνικός Αιγίου

9η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Φλόγα Ροδιάς-Δάφνες
Αναγέννηση/Αίας-Λύκοι Διακοπτού
Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Αρης Κουνινάς-Α.Ο. Αβύθου
Εθνικός Αιγίου-Ζήρια/ΤΑΔ ‘93
Ανω Καστρίτσι-Αιγείρα

10η Αγωνιστική
Φλόγα Ροδιάς-Κεραυνός 2016
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αναγέννηση/Αίας
Δάφνες-Σκεπαστό
Λύκοι Διακοπτού-Αρης Κουνινάς
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Εθνικός Αιγίου
Α.Ο. Αβύθου-Αιγείρα
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Ανω Καστρίτσι

11η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Αναγέννηση/Αίας
Σκεπαστό-Φλόγα Ροδιάς
Αρης Κουνινάς-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Εθνικός Αιγίου-Δάφνες
Αιγείρα-Λύκοι Διακοπτού
Ανω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Α.Ο. Αβύθου-Ζήρια/ΤΑΔ ‘93

12η Αγωνιστική
Σκεπαστό-Κεραυνός 2016
Αναγέννηση/Αίας-Αρης Κουνινάς
Φλόγα Ροδιάς-Εθνικός Αιγίου
Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αιγείρα
Δάφνες-Ανω Καστρίτσι
Λύκοι Διακοπτού-Ζήρια/ΤΑΔ ‘93
Κεραυνός Σελιανιτίκων-Α.Ο. Αβύθου

13η Αγωνιστική
Κεραυνός 2016-Αρης Κουνινάς
Εθνικός Αιγίου-Σκεπαστό
Αιγείρα-Αναγέννηση/Αίας
Ανω Καστρίτσι-Φλόγα Ροδιάς
Ζήρια/ΤΑΔ ‘93-Φλόγα Κ. Καστριτσίου
Α.Ο. Αβύθου-Δάφνες
Λύκοι Διακοπτού-Κεραυνός Σελιανιτίκων

* Τα παιχνίδια του β’ γύρου ισχύουν αντίστροφα.

error: Content is protected !!