«Aigialeiaspor Beach Soccer Tournament»: Το πρόγραμμα των αγωνιστικών

By
Updated: Ιούλιος 7, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγωνιστικών του Τουρνουά Beach Soocer, το οποίο θα ξεκινήσει αύριο Παρασκευή στο γηπεδάκι στην παραλία Αλυκής, με την διοργάνωση του «Aigialeiaspor» και των «Λύκων» .
Υπενθυμίζεται, ότι στην Α’ Φάση του Τουρνουά θα αγωνιστούν όλοι εναντίον όλων (δηλαδή θα διεξαχθούν συνολικά 7 αγωνιστικές) και οι 4 πρώτες ομάδες της βαθμολογίας θα προκριθούν στην Β’ Φάση. Για τους αγώνες ισχύουν οι επίσημοι κανόνες της Ομοσπονδίας Beach Soccer και η διάρκειά τους θα είναι τρία δωδεκάλεπτα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά αγωνιστική:

1η Αγωνιστική
♦ Οράνιε-Dream League Soccer
♦ Μυρμηγκοφάγοι-Λύκοι
♦ Αμπαλιακός-Ρόχας
♦ Atlético Escobar-Vodka Junior
2η Αγωνιστική
♦ Dream League Soccer-Μυρμηγκοφάγοι
♦ Λύκοι-Αμπαλιακός
♦ Ρόχας-Atlético Escobar
♦ Vodka Junior-Οράνιε
3η Αγωνιστική
♦ Αμπαλιακός-Dream League Soccer
♦ Atlético Escobar-Λύκοι
♦ Vodka Junior-Ρόχας
♦ Μυρμηγκοφάγοι-Οράνιε
4η Αγωνιστική
♦ Dream League Soccer-Atlético Escobar
♦ Λύκοι-Vodka Junior
♦ Ρόχας-Μυρμηγκοφάγοι
♦ Οράνιε-Αμπαλιακός
5η Αγωνιστική
♦ Vodka Junior-Dream League Soccer
♦ Ρόχας-Λύκοι
♦ Atlético Escobar-Οράνιε
♦ Μυρμηγκοφάγοι-Αμπαλιακός
6η Αγωνιστική
♦ Dream League Soccer-Ρόχας
♦ Vodka Junior-Μυρμηγκοφάγοι
♦ Λύκοι-Οράνιε
♦ Αμπαλιακός-Atlético Escobar
7η Αγωνιστική
♦ Λύκοι-Dream League Soccer
♦ Αμπαλιακός-Vodka Junior
♦ Μυρμηγκοφάγοι-Atlético Escobar
♦ Οράνιε-Ρόχας


.

 

error: Content is protected !!

Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Περισσότερες πληροφορίες.

Οι ρυθμίσεις των cookies σε αυτή την ιστοσελίδα έχουν οριστεί σε "αποδοχή cookies" για να σας δώσουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία περιήγησης. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτή την ιστοσελίδα χωρίς να αλλάξετε τις ρυθμίσεις των cookies σας ή κάνετε κλικ στο κουμπί "Κλείσιμο" παρακάτω τότε συναινείτε σε αυτό.

Κλείσιμο