Ε.Π.Σ.Α.: Ξεκινά σήμερα η Τελική Φάση Προτζούνιορ

By
Updated: Ιούνιος 11, 2016

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Tο Σαββατοκύριακο που ήδη διανύουμε (11-12 Ιουνίου) θα πραγματοποιηθεί η Τελική Φάση του Πρωταθλήματος Προτζούνιορ της Ε.Π.Σ. Αχαΐας για την περίοδο 2015-2016. Οι αγώνες θα γίνουν σε ομίλους των τριών ομάδων και θα διεξαχθούν σε ξεχωριστά γήπεδα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο:

1ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Μέγας Αλέξανδρος, Θύελλα Αιγίου, Ακράτα
♦ Ημερομηνία:
 Σάββατο 10 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Βασιλείου
♦ Διαιτητής: Αντωνόπουλος

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.30: Μέγας Αλέξανδρος-Θύελλα Αιγίου
19.00: Θύελλα Αιγίου-Ακράτα
19.30: Μέγας Αλέξανδρος-Ακράτα

2ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Απόλλων Αιγίου, Αρης Κουνινάς, Αναγέννηση/Λύκοι Αιγιάλειας
♦ Ημερομηνία:
 Κυριακή 11 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Θύελλας Αιγίου
♦ Διαιτητής: Ηλιόπουλος

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.30: Απόλλων Αιγίου-Αναγέννηση/Λύκοι Αιγιάλειας
19.00: Αρης Κουνινάς-Απόλλων Αιγίου
19.30: Αρης Κουνινάς-Αναγέννηση/Λύκοι Αιγιάλειας

3ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Παναχαΐς, Αρόη, Δίας 
♦ Ημερομηνία:
 Κυριακή 11 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Αρόης
♦ Διαιτητής: Ασπρουλόπουλος

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.00: Παναχαΐς-Δίας
18.30: Αρόη-Δίας
19.00: Αρόη-Παναχαΐς

4ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Πυρσός, Δίας/Αχαιός, Νίκη Προαστείου
♦ Ημερομηνία:
 Σάββατο 10 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Δία
♦ Διαιτητής: Ταξιάρχης

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.30: Πυρσός-Νίκη Προαστείου
19.00: Δίας/Αχαιός-Πυρσός
19.30: Δίας/Αχαιός-Νίκη Προαστείου

5ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Θύελλα Πατρών, Θησέας, Γαλήνη
♦ Ημερομηνία:
 Σάββατο 10 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Θύελλα Πατρών
♦ Διαιτητής: Παπαδιονυσίου

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.00: Θύελλα Πατρών-Γαλήνη
18.30: Γαλήνη-Θησέας
19.00: Θύελλα Πατρών-Θησέας

6ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Αετός Ρίου, Α.Ε. Πάτρα 2005, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
♦ Ημερομηνία:
 Κυριακή 11 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
Ατλαντα
♦ Διαιτητής: Κουρτέσης

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.30: Αετός Ρίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
19.00: Α.Ε. Πάτρα 20050-Αετός Ρίου
19.30: Α.Ε. Πάτρα 2005-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων

7ος ΟΜΙΛΟΣ
♦ Ομάδες: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου, Ικαρος Πετρωτού, Παναχαΐς 2
♦ Ημερομηνία: Κυριακή 11 Ιουνίου 2016
♦ Γήπεδο:
«Θόδωρος Χρυσανθόπουλος»
♦ Διαιτητής: Ταξιάρχης

Το πρόγραμμα των αγώνων:
18.30: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Ικαρος Πετρωτού
19.00: Ικαρος Πετρωτού-Παναχαΐς 2
19.30: Παναχαΐς 2-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου

error: Content is protected !!