Β’ Κατηγορία (Α’ Ομιλος): Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

Β’ Κατηγορία (Α’ Ομιλος): Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Β’ Κατηγορία (Β’ Ομιλος): Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

Β’ Κατηγορία (Β’ Ομιλος): Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Α’ Κατηγορία: Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

Α’ Κατηγορία: Το pre-game της 11ης αγωνιστικής

—————————————————————— Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Μέσω live streaming ο αγώνας Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας

Μέσω live streaming ο αγώνας Παναιγιάλειος-Αγροτικός Αστέρας

—————————————————————— Δελτίο Τύπου Παναιγιαλείου —————————————————————— Σχετικά More »

Πρώτο παιχνίδι… κομπλέ ο Παναιγιάλειος

Πρώτο παιχνίδι… κομπλέ ο Παναιγιάλειος

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Γρηγόρης Παλούμπης —————————————————————— Σχετικά More »

Π.Γ.Σ.: Restart… με τη βοήθεια και του 12ου παίκτη

Π.Γ.Σ.: Restart… με τη βοήθεια και του 12ου παίκτη

—————————————————————— Ρεπορτάζ: Γρηγόρης Παλούμπης —————————————————————— Σχετικά More »

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ροδιάς

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Κεραυνός Σελιανιτίκων-Φλόγα Ροδιάς

—————————————————————— Επιμέλεια: Αντώνης Αργυρόπουλος —————————————————————— Σχετικά More »

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Δόξα Ελαιώνα-Φοίνικας Σαλμενίκου

Φωτορεπορτάζ από τον αγώνα Δόξα Ελαιώνα-Φοίνικας Σαλμενίκου

—————————————————————— Επιμέλεια: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα Δόξα Ελαιώνα-Φοίνικας Σαλμενίκου (1-3)

Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα Δόξα Ελαιώνα-Φοίνικας Σαλμενίκου (1-3)

—————————————————————— Επιμέλεια βίντεο: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

Γ’ Ημίχρονο: Σεριφάτο Αιγίου-Δούκας (Συνέντευξη Τύπου)

Γ’ Ημίχρονο: Σεριφάτο Αιγίου-Δούκας (Συνέντευξη Τύπου)

—————————————————————— Επιμέλεια βίντεο: Δημήτρης Τσερεντζούλιας —————————————————————— Σχετικά More »

 

Γ’ Κατηγορία: Το pre-game της 23ης αγωνιστικής

1pre-gameG

——————————————————————
Συντάκτης: Δημήτρης Τσερεντζούλιας
——————————————————————
Πράξη 23η σήμερα στο Πρωτάθλημα του Δ’ Ομίλου της Γ» Κατηγορίας, με τα περισσότερα βλέμματα να στρέφονται σε Ροδιά και Δημητρόπουλο. Στο πρώτο γήπεδο ο Α.Ο. Διακοπτού θα αντιμετωπίσει την Φλόγα Ροδιάς με τις δύο ομάδες να θέλουν μόνο τη νίκη -για διαφορετικούς λόγους- ενώ στο δεύτερο γήπεδο ο Α.Ο. Αβύθου θα διασταυρωθεί με την Αιγείρα με …φόντο την πεντάδα. Από εκεί και πέρα, η Ζήρια/ΤΑΔ ’93 και η Αργυρά Πατρών θα υποδεχθούν στην έδρα τους το Σκεπαστό και τον Σπάρτακο αντίστοιχα, ενώ ο Φοίνικας Σαλμενίκου θα παίξει στα Νικολέικα με τον Προζυμούλη Λύκους Διακοπτού. Τέλος, ο Α.Ο. Δαφνών θα φιλοξενήσει στον Πλαστήρα τον Κεραυνό Σελιανιτίκων και η Α.Ε. Αιγίου/Παναιγιάλειος θα κοντραριστεί με τον Αρη Κουνινάς…

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 23ης αγωνιστικής:

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
Γήπεδο Νικολεΐκων, 14.00: Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού-Φοίνικας Σαλμενίκου
Διαιτητής:
 Αθ. Κομνηνός
Βοηθοί: Γ. Αντωνόπουλος, Α. Ηλιόπουλος

Γήπεδο Προαστείου, 14.00: Αργυρά Πατρών-Σπάρτακος
Διαιτητής:
 Κ. Σαμαρτζής
Βοηθοί: Μ. Καββαδίας, Β. Διαμαντόπουλος

Γήπεδο Καμαρών, 17.00: Ζήρια/ΤΑΔ ’93-Σκεπαστό
Διαιτητής:
 Ν. Πίστας
Βοηθοί: Κ. Καραγιάννης, Σπ. Παππάς

Γήπεδο Ροδιάς, 17.00: Α.Ο. Διακοπτού-Φλόγα Ροδιάς
Διαιτητής:
 Κ. Τσουγκράνης
Βοηθοί: Α. Μαργαρώνης, Ν. Πατρίκιος

Γήπεδο Δημητρόπουλου, 17.00: Α.Ο. Αβύθου-Αιγείρα
Διαιτητής:
 Ν. Μέρμηγκας
Βοηθοί: Π. Θεοφανόπουλος, Αθ. Κομνηνός

Γήπεδο Πλαστήρα, 17.00: Α.Ο. Δαφνών-Κεραυνός Σελιανιτίκων
Διαιτητής:
 Π. Γιαννέας
Βοηθοί: Ο Παπαδημητρίου, Δ. Παπαπαύλου

Γήπεδο Νικολεΐκων, 17.00: Α.Ε. Αιγίου/Παναιγιάλειος-Αρης Κουνινάς
Διαιτητής:
 Β. Μαρδάς
Βοηθοί: Γ. Αντωνόπουλος, Α. Ηλιόπουλος

Η βαθμολογία (Σε 22 αγώνες):

Θ.            Ομάδα Βαθμοί Γκολ  Ν-Ι-Η
1. Ζήρια/ΤΑΔ ’93     55 48-14 18-1-3
2. Α.Ο. Διακοπτού     55 78-22 18-1-3
3. Φοίνικας Σαλμενίκου     50 65-23 16-2-4
4. Αργυρά Πατρών        48 58-20 15-3-4
5. Αιγείρα     46 50-25 15-1-6
6. Φλόγα Ροδιάς     43 50-21 14-1-7
7. Α.Ο. Αβύθου     40 53-30 13-1-8
8. Α.Ο. Δαφνών     23 28-42 7-2-13
9. ** Σπάρτακος     22 24-54 7-3-12
10. Αρης Κουνινάς     16 22-53 4-4-14
11. * Κεραυνός Σελιανιτίκων     13 29-62 5-2-15
12. ** Σκεπαστό     10 25-57 3-5-14
13. Α.Ε. Αιγίου/Παναιγιάλειος     10 16-59 3-1-18
14. Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού      6 11-76 1-3-18
* Εχουν από -4 βαθμούς στο Πρωτάθλημα.
** Εχει -2 βαθμούς στο Πρωτάθλημα.
error: Content is protected !!