13:00 – COSMOTE SPORT 3 HD
Παναθηναϊκός – Πανιώνιος  (Ελληνικό Πρωτάθλημα Κ17, ποδόσφαιρο)

13:00 – COSMOTE SPORT 4 HD
Φενέρμπαχτσε – Όρμανσπορ  (Τουρκικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

13:00 – COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Πάρμα  (VTB United League, μπάσκετ)

13:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 2020, Μηχανοκίνητα

14:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Χετάφε  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βίρτσμπουργκερ Κίκερς  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500  (Hamburg European Open, τένις)

14:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπράιτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

14:30 – Novasports 1 HD
Γουίκομ – Σουόνσι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

15:00 – ΕΡΤ Sports HD
Grand Prix Ρωσίας, Κατατακτήριες Δοκιμές  (Formula 1 2020)

15:05 – COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP 2020, Μηχανοκίνητα

16:00 – Novasports 4 HD
Τουλούζ – Οσέρ  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:00 – Novasports 2 HD
Τορίνο – Αταλάντα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:05 – COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 2020, Μηχανοκίνητα

16:30 – COSMOTE SPORT 4 HD
Άουγκσμπουργκ – Ντόρτμουντ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Λεβερκούζεν – Λειψία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολονία  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

16:30 – COSMOTE SPORT 6 HD
2020 ATP 500  (Hamburg European Open, τένις)

17:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Γκλάντμπαχ – Ουνιόν Βερολίνου  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – ΕΡΤ Sports HD
Δράμα – Φίλιππος Βέροιας  (Πρωτάθλημα Α1 Ανδρών, χάντμπολ)

17:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Κρίσταλ Πάλας – Έβερτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:00 – Novasports 3 HD
Ντέρμπι – Μπλάκμπερν  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

17:30 – COSMOTE SPORT 5 HD
Γαλατάσαραϊ – Αναντολού Εφές  (Τουρκικό Πρωτάθλημα, μπάσκετ)

18:00 – Novasports 4 HD
Σεντ Ετιέν – Ρεν  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

18:30 – Novasports 1 HD
Βόλος – Π.Α.Ο.Κ.  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – ΕΡΤ Sports HD
IAAF Diamond League, Ντόχα  (Στίβος)

19:00 – Novasports 5 HD
Σαμπντόρια – Μπενεβέντο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:00 – Novasports 3 HD
Κάλιαρι – Λάτσιο  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 3 HD
Σάλκε – Βέρντερ Βρέμης  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Μπρομ – Τσέλσι  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

19:30 – COSMOTE SPORT 2 HD
Έλτσε – Ρεάλ Σοσιεδάδ  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – Novasports 2 HD
Ολυμπιακός – Παναιτωλικός  (Ελληνικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

20:30 – COSMOTE SPORT 7 HD
Μπενφίκα – Μορεϊρένσε  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

21:30 – COSMOTE SPORT 9 HD
Κίελο – Φλένσμπουργκ  (Γερμανικό Πρωτάθλημα, χάντμπολ)

21:45 – Novasports 1 HD
Ιντερ – Φιορεντίνα  (Ιταλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 1 HD
Μπέρνλι – Σαουθάμπτον  (Αγγλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – COSMOTE SPORT 2 HD
Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης  (Ισπανικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 3 HD
Αγιαξ – Φίτεσε  (Ολλανδικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

22:00 – Novasports 4 HD
Μαρσέιγ – Μετς  (Γαλλικό Πρωτάθλημα, ποδόσφαιρο)

23:00 – COSMOTE SPORT 8 HD
Μποαβίστα – Πόρτο  (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας, ποδόσφαιρο)

23:00 – Novasports 5 HD
Νάσβιλ – Χιούστον  (Πρωτάθλημα Αμερικής, ποδόσφαιρο)